Bez kategorii

75-lecie Spółdzielni Samopomoc w Chybiu

Zapraszamy Członków Spółdzielni i pracowników na spotkanie z okazji 75-lecia Spółdzielni. 07.09.2020 o godzinie 17.00. Wyswitlony zostanie krótki film dotyczący historii i współczesności Spółdzielni.

Walne zgromadzenie członków Spółdzielni

Chybie dnia 16.06.202 Informacja  w sprawie zwołania Walnego Zgromadzenia członków Spółdzielni Samopomoc w Chybiu   W związku z terminem zwołania Walnego Zgromadzenia naszej Spółdzielni, które powinno się odbyć wg Statutu w ciągu sześciu miesięcy po upływie roku obrachunkowego a termin ten minie 30 czerwca, biorąc pod uwagę to że stan epidemii uniemożliwia zachowanie terminów statutowych… Czytaj więcej »

Zmiana godzin otwarcia

Wszystkie nasze placówki pracują ale zmieniły się godziny otwarcia. Szczegółowe informację na stronach poszczególnych sklepów.  

JEDYNKA – zmiana godzin otwarcia

UWAGA od października 2019 zmiana godzin otwarcia sklepu JEDYNKA ( Chybie ul. Bielska 57) czynny: od poniedziałku do piątku do godziny 18.00 w soboty do godziny 13.00 ZAPRASZAMY

LOTTTOMAT

Od kwietnia 2019 na sklepie „JEDYNKA” funkcjonuje punkt TOTALIZATORA. ZAPRASZAMY

OFERTA WYNAJMU POMIESZCZEŃ W CENTRUM CHYBIA

WYNAJEM LOKALU Oferujemy wynajem pomieszczeń w Centrum Chybia ( przy ulicy Dworcowej 1)  do prowadzenia działalności gospodarczej: pomieszczenie handlowe lub usługowe Osoby zainteresowane prosimy o kontakt  pod numerem telefonu +48 33 8561035 lub osobiście w siedzibie spółdzielni.

PIECZYWO ŻYTNIE

Nowy chleb bez konserwantów i polepszaczy : – żytni -żytni z żurawiną -maślankowy zapraszamy w każdy piątek.